O MNIE I O BLOGU

Być może większość z osób spoglądających na tego bloga mnie zna. Ale dla całej reszty napiszę kilka słów o sobie. Mam na imię Arek, rocznik 1986 i jestem nietypowym groundhopperem – nie tylko prowadzę żywot sportowego podróżnika – jestem też przedsiębiorcą (czego nigdy się nie spodziewałem), urzędnikiem, grafikiem, ale przede wszystkim mężem wspaniałej żony i tatą kochanego synka!

Mieszkam w leżącym niedaleko Opola, 9-tysięcznym Ozimku. Od kiedy pamiętam, zawsze interesowałem się sportem – przede wszystkim futbolem, ale nie tylko. W swoim życiu zawodowym pracowałem i mieszkałem w różnych miejscach – od Opolszczyzny przez Mazury po Szczecin i wszędzie starałem się odwiedzać przeróżne – większe i mniejsze – stadiony. Odwiedziłem ich bardzo wiele, lecz na tym blogu będę dzielił się z Wami wspomnieniami z tych miejsc, które udokumentowałem (lub dopiero udokumentuję) moimi własnymi zdjęciami!

Z synkiem na meczu w Rybniku

Myśląc o utworzeniu bloga, miałem na celu przede wszystkim uświadomienie Wam, jak emocjonująca, piękna i ciekawa jest piłka na tych niższych poziomach rozgrywkowych!

Gdyby ktokolwiek z Was miał ochotę na kontakt lub wspólne pojawienie się na ciekawym sportowym obiekcie, czekam – więcej informacji w zakładce KONTAKT!

Mam nadzieję, że mój blog przypadnie Wam do gustu. Miłej lektury!

P.S. Wszystkie zamieszczone na blogu wpisy są moją własną, subiektywną oceną wrażeń, które spotkały mnie w poszczególnych miejscowościach. Jedynym autorem oraz posiadaczem wszelkich praw do zamieszczonych na blogu zdjęć, jak również nazwy jestemnameczu.pl jest właściciel strony jestemnameczu.pl. Blog zawiera lokowanie produktu.